Hüküm ve Koşullar

  0
  10

  Son güncelleme: [Wpautolteries Last_updated_date] Lütfen [wpautolters site_url] web sitesini (“Hizmet”) [wpautolterus Company_name] (“biz”, “biz” veya “bizim”) tarafından işletilen “Hizmet”) kullanmadan önce bu Kullanım Şartlarını (“Şartlar”, “Kullanım Şartları”) dikkatlice okuyun. Hizmete erişiminiz ve hizmeti kullanımınız, bu Şartları kabul etmeniz ve bunlara uymanız şartına bağlıdır. Bu Şartlar, hizmete erişen veya hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir. Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak bu Şartların bağlayıcılığını kabul etmiş olursunuz. Koşulların herhangi bir kısmını kabul etmiyorsanız hizmete erişemeyebilirsiniz.

  Hesapları

  Bizimle bir hesap oluşturduğunuzda her zaman doğru, eksiksiz ve güncel bilgileri vermeniz gerekir. Aksi takdirde Şartların ihlali anlamına gelir ve bu durum, hizmetimizde hesabınızın derhal feshedilmesine neden olabilir. Parolanız Servisimiz veya üçüncü taraf hizmetimizde olsun, hizmete erişmek ve parolanız altındaki tüm etkinlikler veya eylemler için kullandığınız parolanın güvenliğinden sorumlusunuz. Parolanızı herhangi bir üçüncü tarafa açıklamamayı kabul edersiniz. Hesabınızın güvenliğinin ihlal edildiğinden veya yetkisiz kullanımından haberdar olduktan sonra hemen bizi bilgilendirmeniz gerekir.

  Fikri Mülkiyeti

  Hizmet ve orijinal içeriği, özellikleri ve işlevselliği, [wpautolTerms Company_name] şirketinin ve lisans verenlerinin münhasır mülkiyetidir ve öyle kalacaktır.

  Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

  Hizmetimiz, [wpautolTerms Company_name] şirketine ait olmayan veya bu şirketin denetiminde olmayan üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlere bağlantılar içerebilir. [wpautolteries company_name] şirketinin hiçbir kontrolü yoktur ve üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları için sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, [wpautolterus Company_NAME] şirketinin, bu tür web sitelerinde veya hizmetlerinde bulunan veya bu tür içerik, ürün veya hizmetlerin kullanılmasından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir hasar veya zarardan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmayacağını kabul ve kabul edersiniz. Ziyaret ettiğiniz herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin veya hizmetinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

  Sonlandırma

  Şartları ihlal etmeniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmaksızın veya herhangi bir sorumluluk olmaksızın hizmetimize erişimi derhal sonlandırabilir veya askıya alabiliriz. Hükümlerin, doğası gereği fesih durumunda kalması gereken tüm hükümleri, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla fesih durumunda da devam edecektir.

  Şartları ihlal etmeniz de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmaksızın veya herhangi bir sorumluluk olmaksızın hesabınızı derhal sonlandırabilir veya askıya alabiliriz. Fesih üzerine Hizmeti kullanma hakkınız derhal sona erer. Hesabınızı sonlandırmak isterseniz Hizmeti kullanmayı bırakabilirsiniz. Hükümlerin, doğası gereği fesih durumunda kalması gereken tüm hükümleri, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla fesih durumunda da devam edecektir.

  Feragatname

  Hizmeti kullanımınız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Servis “OLDUĞU GIBI” ve “MEVCUT OLDUĞU ŞEKILDE” sağlanır. Hizmet, satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, ihlal olmaması veya performans rotası gibi zımni garantiler de dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, açık veya zımni herhangi bir garanti sağlanmaksızın verilir.

  Geçerli Kanun

  Bu Şartlar, hukuki hükümlerle çelişmesine bakılmaksızın Fas yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır. Bu Şartların herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat ettiğimiz kabul edilmeyecektir. Bu Şartların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz kılınması veya uygulanamaz hale gelmesi durumunda, bu Şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Şartlar, Hizmetlerimizle ilgili olarak aramızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve Hizmet ile ilgili olarak aramızdaki önceki sözleşmelerin yerine geçer.

  Değişiklikler

  Bu Şartları istediğimiz zaman değiştirme veya değiştirme hakkını tamamen kendi takdirimize bağlı olarak saklı tutarız. Bir revizyon önemliyse yeni hükümlerin yürürlüğe girmesinden en az 15 gün önce bildirimde bulunmaya çalışırız. Önemli bir değişiklik oluşturan unsurlar, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenecektir. Bu revizyonlar yürürlüğe girdikten sonra Hizmetlerimize erişmeye veya Hizmetlerimizi kullanmaya devam ederek revize edilen hükümlere bağlı olmayı kabul etmiş olursunuz. Yeni koşulları kabul etmiyorsanız lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

  Bize Ulaşmaya

  Bu Şartlar ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin: